Kalvis

kalvis-logo

 

KALVIS - tai aukščiausios kokybės Lietuviška šildymo technika.

Gamintojo tinklapis - www.kalvis.lt

- katilai viryklės

- buitiniai katilai

- oro šildymo katilai

- pirties krosnys

- židiniai

- pramoniniai katilai

- automatizuoti katilai su mechanine pakura


Šiuo metu taikoma spec. nuolaida visai Kalvis produkcijai. Papildomos nuolaidos priklauso nuo kiekio, gebėjimo derėtis, pasirinkto gamintojo bei specialių gamintojų akcijų. Tikslių kainų paskaičiavimų teirautis įmonės kontaktais.

 

Pristatome visoje Lietuvoje

 


KATALOGAS - KAINYNAS:

KALVIS produkcijos kainynas 2019 ATIDARYTI

KALVIS produkcijos kainynas 2018 ATIDARYTI

KALVIS produkcijos kainynas 2017 ATIDARYTI

KALVIS produkcijos kainynas 2013-2014 (LT) ATIDARYTI

 

 

 

 

Katilai viryklės

Jei Jūs gyvenate name, kuriame nėra patalpos katilinei įrengti ar daugiabutyje, kur šiluma Jūsų bute yra tik Jūsų rūpestis, pasirinkite vieną iš daugelio Kalvio gaminamų katilų-viryklių variantų.

 

Centrinio šildymo katilai

Kalvis gamina buitinius 10-70 kW kieto kuro katilus skirtus buitinių, administracinių, visuomeninių ar nedidelių gamybinių 50-900 m2 dydžio patalpų apšildymui. Naudojamas kuras: malkos, medienos atliekos, akmens anglis, pjuvenų ir durpių briketai. Tai šiuolaikinio dizaino gaminiai, turintys aukštus ekonominius ir ekologinius rodiklius.


Galima pasiūlyti tris pagrindines katilų grupes:

1) Jei Jūsų katilinėje vos tilpo tarybinis KCM, puikiausiai sumontuosite kompaktišką„ Kalvis-5-16/10" arba „Kalvis-5-20". Liks dar truputi vietos kurui, kurio reikės beveik 2 kartus mažiau. Šie katilai aptarnaujami ir valomi tik iš priekio ir iš viršaus.

2) Jei Jūsų katilinė erdvesnė ir norite rečiau vaikščioti papildyti kuro, pasirinkite Jums tinkamą K-2 serijos katilą iš šios galingumų serijos (kW): 8; 12; 16/10; -20; -25; -30; -40; -70. Šių katilų pakuros itin talpios. Kurą galima pakrauti tiek iš priekio, tiek iš viršaus, kas itin patogu naudojant ir birų kurą. Taip pat labai lengva aptarnauti ir 50 kW katilą „Kalvis 3-50".

3) Jei Jūs pastoviai turėsite pasiruošę tikrai sausų lapuočių malkų, siūlome pasirinkti dujų generatorinius katilus „Kalvis-10" (25 kW), „Kalvis-11" (32 kW) ar „Kalvis-12-20" (20 kW).

 

Oro šildymo katilai - viryklės

Oro šildymo katilai - viryklės skirti maisto paruošimui ir butų, sodo namelių bei kitų buitinių patalpų, kuriose nėra centrinio šildymo sistemos, šildymui.

 

Pirties krosnys

Kalvio gaminamos skirtingos galios pirties krosnys, kūrenamos pirtyje ar iš šalia esančio kambario, su vandens šildymu, paprastesnės ar su nerūdijančio metalo apdaila, patenkins ir išrankiausio garinės pirties ar saunos mėgėjo poreikius.

 

Orinės krosnelės ir židiniai

Jei Jums reikia apšildyti periodiškai aplankomas patalpas (vasarnamiai, sodo nameliai, pirtys) jose netikslinga įrengti centrinio šildymo sistemos, kuriai žiemą reikalinga pastovi priežiūra. Tokioms ar pastoviai gyvenamoms patalpoms, kuriose Jūs nenorite montuoti vamzdynų ir radiatorių, apšildyti puikiausiai tiks mūsų gaminami židiniai ir orinės krosnelės. Jie ne tik apšildys, bet ir papuoš Jūsų kambarį. Pajungus oro kanalus su kanaliniais ventiliatoriais šiluma pasieks greta esančias patalpas.