Oro kondicionierių profilaktika

 

Mūsų įmonės TIKSLAS užtikrinti oro kondicionavimo įrangos visapusišką funkcionalumą ir efektyvų darbą tiek garantiniu, tiek ir pogarantiniu laikotarpiu. Todėl atliekame visus darbus susijusius su oro kondicionierių įrengimo, remonto ir techniniu aptarnavimu bei priežiūra.

Darbus atliekame visoje Lietuvoje


Nusipirkti oro kondicionierių ir jį sumontuoti neužtenka - reikia tinkamai eksploatuoti bei nuolat prižiūrėti. Oro kondicionierius, kaip ir bet kuris kitas įrenginys įrenginys, reikalauja privalomos priežiūros.


APTARNAVIMAS - būtina gaminio ilgaamžiškumui ir efektyvumui užtikrinti. Todėl privaloma reguliariai tikrinti, valyti ir esant būtinybei keisti oro filtrus, tikrinti sistemos siurbimo slėgi, tikrinti kompresoriaus srove, pildyti sistemą šaltnešiu (freonu), tikrinti kondicionavimo sistemos hermetiškumą, tikrinti elektros instaliacijos hermetiškumą, profilaktiškai tikrinti drenažo sistema ir t.t..


Be techninio aptarnavimo laikui bėgant kondicionierius visiškai praras savo efektyvumą, t.y. įrenginys pradės vis prasčiau šaldyti ir šildyti Jūsų patalpas, o elektros energijos sąnaudos bus kur kas didesnės nei tai numato techninė įrangos specifikacija.


Sezono metu šiuos darbus reikia planuoti, todėl mes siūlome pasirašyti aptarnavimo sutartis, įtraukiant užsakovą į planinės priežiūros sąrašus. Dažniausiai šias sutartis nedvejodami pasirašo užsakovai, kurių oro kondicionavimo objektas reikalauja brangios įrangos ar gamybos proceso, bet raginame ir visus esamus bei būsimus vartotojus pasirūpinti oro kondicionavimo įranga iš anksto, taip išvengiant nesusipratimų, atsirandančių per patį vasaros įkarštį ir darbų „būmą“.