Oro kondicionavimas

 

JŪSŲ PATALPŲ APŽIŪRA - ĮVERTINIMAS. Šiuo metu mūsų įmonės tikslas yra suteikti nemokamas ir išsamias konsultacijas prieš vykdant bet kokius montavimo - įrengimo darbus Jūsų patalpose. Skambinkite arba rašykite ir mūsų specialistai atvyks ir suteiks Jums kvalifikuotą konsultaciją, geriausią, išsamiausią ir naujausią informaciją apie parduodamus oro kondicionierius ar šilumos siurblius oras oras.

ATLIEKAME DARBUS VISOJE LIETUVOJE

Oro kondicionavimas – tai technologinis procesas, kurio pagalba galima kontroliuoti norimos aplinkos temperatūrą. Proceso rezultatas – patalpoje gaunama kontroliuojama temperatūra, kontroliuojamas oro drėgnumas bei švarumas. Taigi – Jūs jau sugalvojote įsigyti kondicionierių. Visų pirma reikia atkreipti dėmesį, kad tai yra sudėtingas technologinis įrenginys, kuris dar reikalauja kvalifikuoto ir kokybiško montažo bei kokybišku montavimo medžiagų.

Parduoti oro kondicionavimo įranga – nėra mūsų vienintelis tikslas. Šiuo metu ypač vertinamas vartotojo apsisprendimas naudotis mūsų įmonės paslaugomis pradedant nuo projektavimo darbų, įrangos parinkimo ir baigiant montavimo paslaugomis bei visapusišku techniniu aptarnavimu tiek garantiniu, tiek ir pogarantiniu laikotarpiu. Taip pat kondicionierius reikalauja paprastos, tačiau kruopščios ir nuolatinės priežiūros. Tinkamai jį prižiūrint, ženkliai prailginamas jo darbo laikas.

 

ĮRANGOS ASORTIMENTAS. Visas mūsų įmonės siūlomas įrangos asortimentas pateiktas mūsų tinklapyje. Turite klausimų? Rašykite arba skambinkite įmonės kontaktais visoje Lietuvoje.

 

GARANTIJOS. Visus montavimo darbus atliekame kokybiškai. Tiek įrangai, tiek darbams yra taikomos raštiškos garantijos. Montavimo darbams taikomos visos garantijos pagal galiojančius LR įstatymus. Įmonė turi bendros civilinės atsakomybės draudimo polisa. Kas tai? - įmonių civilinės atsakomybės draudimas – draudimo rūšis, suteikianti draudimo apsaugą tuo atveju, kai dėl įmonės prekybos, gamybos, paslaugų ar kitos veiklos tretieji asmenys yra sužalojami ar patiria turtinių nuostolių.

 

 

Kaip ir kokį pasirinkti oro kondicionierių? ATSIDARYTI (failas .pdf).


Kondicionieriaus galingumo parinkimas. Kondicionieriaus galingumas matuojamas kW ir yra vienas iš pagrindinių kriterijų pasirenkant tinkamą kondicionierių.

Gamintojo parinkimas. Žinant reikiamą kondicionieriaus galingumą, lieka išsirinkti kondicionieriaus gamintoją, bei tipą. Labiausiai vertinami ir patikimi yra japonų gamintojų kondicionieriai, tačiau jų ir kaina gana didelė. Gerokai pigesni ir pastaruoju metu kokybei, bei patikimumui vis didesnį dėmesį skiriantys- kinų, korėjiečių, taivanio gamintojai. Tačiau renkantys kondicionierių ne tiek svarbu yra gamintojo vardas, kiek techninės charakteristikos. Taip pat pagal patalpos paskirtį, išplanavimą, kitas technines galybes reiktų pasirinkti tipą t.y. sieninį, kasetinį, palubinį ar ortakinį.

Rinkitės kondicionierių atsižvelgdami į funkcijas ir charakteristikas svarbias tik Jums. Priklausomai nuo kondicionieriaus gamintojo bei tipo jie gali skirtis savo techninėmis harakteristikomis, fukcijomis, dizainu ir be abejo kaina. Svarbiausias kondicionieriaus technines charakteristikas:

• Galingumas
• Išorinio ir vidinio blokų triukšmo lygis
• Kompresoriaus tipas (Invertorius ar ON/OFF)

Įprastas (ON/OFF) oro kondicionierius dirba pagal principą "įjungta-išjungta": pasiekęs nustatytą temperatūra kondicionierius išsijungia ir vėl įsijungia tik kai temperatūra patalpoje yra aukštesnė negu nustatyta. Inverteris veikia šiek tiek kitaip: jis tolygiai gali keisti galingumą, didindamas jį norint pasiekti užduotą temperatūrą ir po truputi mažindamas galią temperatūrai palaikyti.

Inverter oro kondicionierius – kas tai? Inverterio veikimo principas – kintamos elektros srovės keitimas į nuolatinę po to ją vėl pakeičiant iš nuolatinės į kintamą. Antrame cikle sukuriamas reikiamas įtampos dydis ir dažnis, kuris leidžia reguliuoti kompresoriaus apsisukimus, keičiant patalpoje šildymo ar šaldymo parametrus. Šios technologijos dėka invertoriniai kondicionieriai stipriai taupo elektros energiją, dirba kur kas tyliau už įprastus ON-OFF tipo kondicionierius.

Pagrindiniai Inverterinių kondicionierių privalumai:

• Ypatingai tylus išorinio bloko darbas.
• Greitas užduotos temperatūros pasiekimas (du kartus greičiau nei ON/OFF kondicionierius).
• Nustatytos temperatūros palaikymas iki 0,5°С tikslumu.
• Taupoma elektros energija (iki 30% ekonomiškesni, nei ON/OFF).
• Neperkraunamas elektros tiklas, ypatingai paleidimo momentu.

Oro paskirstymo efektyvumas. Efektyvus oro paskirstymas padės Jums išvegti skersvėjų, temperatūros disbalanso ir kito diskomforto. Patalpoms, kurių plotas iki 30–35 kv/m, užtenka dvigubų horizontalių žaliuzi su autosvingu, o didesnėm patalpoms (nuo 50 kv/m) pageidautina automatinio valdymo, vertikaliam oro srauto nukreipimui- taip vadinamam dvigubam autosvingui.
Įrangos darbinis diapazonas, atsižvelgiant į aplinkos temperatūrą. Įsigydami kondicionierių būtinai išsiaiškinkite žemiausias aplinkos temperatūros ribas, prie kurios jis dar gali veikti. Šilumos siurbliui, dirbant šildymo režime, ypatingai svarbus šis aplinkos temperatūrinis diapazonas.