Oro kondicionieriai - šilumos siurbliai oras oras (bendras)

 

POREIKIŲ ĮVERTINIMAS

Mūsų tikslas yra suteikti išsamias ir nemokamas konsultacijas prieš vykdant bet kokio tipo oro kondicionavimo sistemų montavimo, paleidimo derinimo darbus Jūsų patalpose. Skambinkite, rašykite ir mūsų specialistai atvyks ir suteiks Jums kvalifikuotą konsultaciją, geriausią, išsamiausią ir naujausią informaciją apie parduodamus oro kondicionierius ir šilumos siurblius oras oras.

DARBUS ATLIEKAME VISOJE LIETUVOJE

Įmonės veikla apima visą Lietuvos teritoriją. Todėl tiek naujų objektų įrengimo darbus, tiek esamų sistemų priežiūros darbus esame pasirengę atlikti greitai ir kokybiškai visose Lietuvos miestuose.

ORO KONDICIONAVIMAS

Oro kondicionavimas – tai technologinis procesas, kurio pagalba galima kontroliuoti norimos aplinkos temperatūrą. Proceso rezultatas – patalpoje gaunama kontroliuojama temperatūra, kontroliuojamas oro drėgnumas bei švarumas. Taigi – Jūs jau sugalvojote įsigyti kondicionierių. Visų pirma reikia atkreipti dėmesį, kad tai yra sudėtingas technologinis įrenginys, kuris dar reikalauja kvalifikuoto ir kokybiško montažo bei kokybišku montavimo medžiagų.

PASLAUGOS

Oro kondicionavimo įrangos pardavimas nėra pabaiga. Šiuo metu ypač vertinamas vartotojo apsisprendimas naudotis mūsų įmonės paslaugomis pradedant nuo projektavimo darbų, įrangos parinkimo ir baigiant montavimo paslaugomis bei visapusišku techniniu aptarnavimu tiek garantiniu, tiek ir pogarantiniu laikotarpiu. Taip pat kondicionierius reikalauja paprastos, tačiau kruopščios ir nuolatinės priežiūros. Tinkamai jį prižiūrint, ženkliai prailginamas jo darbo laikas.

ĮRANGOS ASORTIMENTAS

Siūlomas įrangos asortimentas pateiktas tinklapyje. Visais papildomais klausimai prašome... rašykite, skambinkite įmonės kontaktais visoje Lietuvoje ir tikrai rasime bendrą kalbą ir atsakymus.

 


 

Oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai oras oras


MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES (MHI) produkcija (Japonija) ATIDARYTI

MITSUBISHI ELECTRIC produkcija (Japonija) ATIDARYTI

TOSHIBA produkcija (Japonija) ATIDARYTI

DAIKIN produkcija (Japonija) ATIDARYTI

MIDEA produkcija (Kinija) ATIDARYTI

SAMSUNG produkcija (Korea) ATIDARYTI

SHARP produkcija (Japonija) ATIDARYTI

ALPIC AIR produkcija (Kinija) ATIDARYTI

ELECTROLUX produkcija (Švedija) ATIDARYTI

LG produkcija (Korea) ATIDARYTI

FUJITSU produkcija (Japonija) ATIDARYTI

BALLU produkcija (Rusija) ATIDARYTI

YORK produkcija (Ispanija) ATIDARYTI

GREE produkcija (Kinija) ATIDARYTI

 

Kaip ir kokį pasirinkti oro kondicionierių? ATIDARYTI


Kondicionieriaus galingumo parinkimas. Kondicionieriaus galingumas matuojamas kW ir yra vienas iš pagrindinių kriterijų pasirenkant tinkamą kondicionierių.

Gamintojo parinkimas. Žinant reikiamą kondicionieriaus galingumą, lieka išsirinkti kondicionieriaus gamintoją, bei tipą. Labiausiai vertinami ir patikimi yra japonų gamintojų kondicionieriai, tačiau jų ir kaina gana didelė. Gerokai pigesni ir pastaruoju metu kokybei, bei patikimumui vis didesnį dėmesį skiriantys- kinų, korėjiečių, taivanio gamintojai. Tačiau renkantys kondicionierių ne tiek svarbu yra gamintojo vardas, kiek techninės charakteristikos. Taip pat pagal patalpos paskirtį, išplanavimą, kitas technines galybes reiktų pasirinkti tipą t.y. sieninį, kasetinį, palubinį ar ortakinį.

Rinkitės kondicionierių atsižvelgdami į funkcijas ir charakteristikas svarbias tik Jums. Priklausomai nuo kondicionieriaus gamintojo bei tipo jie gali skirtis savo techninėmis harakteristikomis, fukcijomis, dizainu ir be abejo kaina. Svarbiausias kondicionieriaus technines charakteristikas:

• Galingumas
• Išorinio ir vidinio blokų triukšmo lygis
• Kompresoriaus tipas (Invertorius ar ON/OFF)

Įprastas (ON/OFF) oro kondicionierius dirba pagal principą "įjungta-išjungta": pasiekęs nustatytą temperatūra kondicionierius išsijungia ir vėl įsijungia tik kai temperatūra patalpoje yra aukštesnė negu nustatyta. Inverteris veikia šiek tiek kitaip: jis tolygiai gali keisti galingumą, didindamas jį norint pasiekti užduotą temperatūrą ir po truputi mažindamas galią temperatūrai palaikyti.

Inverteris oro kondicionierius – kas tai? Inverterio veikimo principas – kintamos elektros srovės keitimas į nuolatinę po to ją vėl pakeičiant iš nuolatinės į kintamą. Antrame cikle sukuriamas reikiamas įtampos dydis ir dažnis, kuris leidžia reguliuoti kompresoriaus apsisukimus, keičiant patalpoje šildymo ar šaldymo parametrus. Šios technologijos dėka invertoriniai kondicionieriai stipriai taupo elektros energiją, dirba kur kas tyliau už įprastus ON-OFF tipo kondicionierius.

Pagrindiniai Inverterinių kondicionierių privalumai:

• Ypatingai tylus išorinio bloko darbas.
• Greitas užduotos temperatūros pasiekimas (du kartus greičiau nei ON/OFF kondicionierius).
• Nustatytos temperatūros palaikymas iki 0,5°С tikslumu.
• Taupoma elektros energija (iki 30% ekonomiškesni, nei ON/OFF).
• Neperkraunamas elektros tiklas, ypatingai paleidimo momentu.

Oro paskirstymo efektyvumas. Efektyvus oro paskirstymas padės Jums išvegti skersvėjų, temperatūros disbalanso ir kito diskomforto. Patalpoms, kurių plotas iki 30–35 kv/m, užtenka dvigubų horizontalių žaliuzi su autosvingu, o didesnėm patalpoms (nuo 50 kv/m) pageidautina automatinio valdymo, vertikaliam oro srauto nukreipimui- taip vadinamam dvigubam autosvingui.
Įrangos darbinis diapazonas, atsižvelgiant į aplinkos temperatūrą. Įsigydami kondicionierių būtinai išsiaiškinkite žemiausias aplinkos temperatūros ribas, prie kurios jis dar gali veikti. Šilumos siurbliui, dirbant šildymo režime, ypatingai svarbus šis aplinkos temperatūrinis diapazonas.