Rekuperacinės vėdinimo sistemos

 

Rekuperacinių sistemų projektavimas, įrengimas ir priežiūra.

 

Šiuolaikiniai pastatai yra gerai izoliuoti su sandariais langais, šilumos energija pastoviai brangsta, o komforto poreikiai pastoviai didėja, todėl patalpų vėdinimui yra naudojamas priverstinis - mechaninis vėdinimas su šilumos rekuperacija. Teisingai suprojektuota ir sumontuota mechaninė vėdinimo sistema užtikrins reikalingą oro kiekį patalpose, minimaliai skleis triukšmo, mažai naudos elektros energijos, ją bus paprasta eksploatuoti. Vėdinimo įrenginyje naudojant rotacinį arba plokštelinį šilumokaitį, galima panaudoti dalį išmetamo oro šilumos, tiekiamo į patalpas oro pašildymui.

 

Rekuperatoriaus paskirtis - atgauti vėdinimo metu prarandamą šilumą žiemos metu ir vėsą vasaros metu. Jis tiekIa į gyvenamąsias patalpas gryną orą bei šalina jau panaudotą. Didžiausias rekuperatoriaus privalumas yra tas, kad didžiąją šilumos dalį iš šalinamo oro perduoda tiekiamam iš lauko šviežiam orui. Vadinasi, dalį šilumos mes sutaupome ir šildymui teks išleisti mažiau. Be to, vėdinimo įrenginyje yra specialūs filtrai, valantys orą. Jie apsaugo nuo dulkių ir nešvarumų iš lauko.

 

 

 

Priklausomai nuo patalpų dydžio ir vėdinimo poreikių, galima pasiūlyti sieninius mini rekuperatorius ir platų plokštelinių ortakinių rekuperatorių asortimentą. Kadangi klientai dažnai pageidauja visą paslaugų paketą gauti iš vienų rankų, teikiame ir rekuperacinių sistemų ortakynų išvedžiojimo, įrangos sumontavimo, oro srautų suderinimo paslaugas, garantinio, po garantinio ir profilaktinio serviso (filtrų, šilumokaičių valymo) paslaugas. Kvalifikuoti specialistai yra aprūpinti kokybiškam darbui atlikti reikalingais įrankiais bei priemonėmis. Montavimo darbams naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos (plastikiniai ar cinkuotos skardos ortakiai, pageidaujamo dizaino difuzoriai ir kt.). Darbai atliekami greitai, iš objekto išgabenamos darbo metu susidariusios atliekos. Sumontavus ir paleidus įrangą, klientui paaiškinama kaip ja naudotis ir prižiūrėti, paliekama naudojimo instrukcija lietuvių kalba. Iškilus klausimams dėl įrenginio naudojimo ar priežiūros, klientas visada gali paskambinti įmonės specialistams ir pasikonsultuoti.

 

 Prekes pristatome visoje Lietuvoje

Atliekami montavimo, projektavimo darbai visoje Lietuvoje