Zehnder rekuperatoriai

 

Šveicarijos gamintojo „Zehnder“ vėdinimo įranga


Kainynas ir papildoma informacija http://www.anaga.lt/zehnder

 

Visuose šiuolaikiniuose gyvenamuosiuose pastatuose patikimas vėdinimas yra svarbu. Tinkamai įtaisyta, suprojektuota ir nustatyta vėdinimo sistema užtikrina sveiką bei patogų mikroklimatą ir neleidžia kauptis drėgmės pertekliui.

Visų Vokietijos gamintojo „Zehnder Group“ vėdinimo sistemų bendras bruožas yra išskirtinis energijos vartojimo efektyvumas ir patikimumas. Vėdinimo sistemose „Zehnder“ yra naudojami geriausi plokšteliniai šilumokaičiai su šilumos grąžinimo funkcija ir priešingos srovės srautais bei energiją tausojantys EC ventiliatoriai.

Galima įsigyti kuo įvairiausios įrangos – nuo konkrečiai patalpai skirtų vėdinimo įrenginių iki daugiabučiams ir verslo pastatams skirtų sprendimų („Zehnder XL / MAXI“ serija).
Asortimente taip pat yra pasyviųjų namų vėdinimo etalonu pripažinto „Zehnder Group“ antrinio prekių ženklo „PAUL“ vėdinimo įranga.

Kartu su vėdinimo sistema „Zehnder“ pristatomi pasirenkami novatoriški sprendimai, pavyzdžiui, šilumokaičiai su drėgmės grąžinimo funkcija, paviršiaus šilumokaičiai pasyviam oro pašildymui ir vėsinimui vasaros metu, kompaktiški ir be išorinių dalių aktyvaus vėsinimo moduliai ir įvairios valdymo galimybes, naudojančios išorinius jutiklius ir išmanius sprendimus. 

 

Grąžinama ne tik šiluma, bet ir iki 80 % drėgmės


„Zehnder“ grupei priklausančio „PAUL WÄrmerückgewinnung Gmbha“ sukurti šilumokaičiai su entalpijos funkcija, grąžina ne tik daug šilumos, bet ir didelę dalį drėgmės iš išleidžiamo oro. Estijoje, šiaurės šalims būdingu ilgu šildymo periodu, naudojant reikalavimus atitinkančias vėdinimo sistemas, patalpose gali būti per daug sausa.


„Zehnder“ šilumokaityje su entalpijos funkcija yra speciali Microban®membrana, kuri nenaudoja jokių papildomų energijos sąnaudų. Žiemos metu šilumokaičio išleidžiamame ore dalinis slėgis yra didesnis (šiltesnis ir drėgnesnis oras), palyginus su tiekiamu oru (sausas ir šaltas oras), todėl vandens garų molekulės juda iš drėgnesnės membranos pusės į sausesnę. Membranos struktūra užkerta kelią sklisti įvairiems teršalams ir kvapams iš vieno oro srauto į kitą.


Per šildymo laikotarpį šilumos grąža padeda žymiai sumažinti plokštelinio šilumokaičio užšalimo ribą (grąžinant didelę dalį drėgmės užkertamas kelias apledėjimui), kuris tausoja užšalimo energiją.

Patalpų nebereikia papildomai drėkinti, todėl yra mažesnis drėkinimui panaudojamos energijos poreikis.

Vasaros laikotarpiu, kai patalpos vėsinamos papildomai, dėl drėgmės grąžinimo, kondicionierius sunaudoja mažiau elektros energijos, nes patalpų oras yra sausesnis (lauko drėgmė yra grąžinama į iš patalpų ištraukiamą orą). 

 

 

Informacijos šaltinis - https://www.zehnder.lt/produktai/vedinimo-iranga/

Informacijos redagavimo data - 2022.05 mėn.

 

Pagarbiai, UAB "Anaga" 

Turite klausimų? Tel. +37052150738 arba el.paštas info@anaga.lt