Stulz tikslios kontrolės oro kondicionieriai

stulz-logo-uab-anaga

 

STULZ - tai Vokietijos tikslios kontrolės oro kondicionavimo, klimato kontrolės įrangos gamintojas. Įranga skirta aukštų technologijų patalpoms aptarnauti: serverinės, laboratorijos, medicinos pramonės ir t.t.

Įrenginiai tiksliai palaiko reikiamą drėgnumą ir temperatūrą net ir labai ekstremaliomis klimato sąlygomis. Taip pat daug dėmesio yra skiriama energijos taupymui ir, žinoma, įrenginių kokybei. Dauguma įrangos gaminama taip, kad maksimaliai atitiktų konkrečius projekto reikalavimus.

Įvariems jūsų poreikiams - IT sprendimams, stabilioms sąlygoms gamybai, grynam orui ir šilumai darbe - STULZ siūlo individualius oro kondicionavimo sprendimus visose srityse.

Tiksliosios oro kondicionavimo sistemos presciziškai reguliuoja temperatūrą ir drėgmę. Įrengimų ekonomiškumas ir patikimumas užtikrina aukštą kompiuterinių sistemų veikimą duomenų centruose ir mobiliųjų telefonų tinklų pastotėse.

Visi gaminiai gali būti apjungti su žinomomis pastato valdymo sistemomis (BMS). Įdiegus šią sistemą, bet kuriuo metu galima stebėti bei valdyti STULZ tikslios kontrolės įrenginius.

 

Gamintojo tinklapis - www.stulz.de

 

- Tikslios kontrolės oro kondicionieriai

- Montavimas, aptarnavimas, remontas

- Kainų teirautis individualiai 

 

Prekes pristatome visoje Lietuvoje

Atliekami montavimo, projektavimo darbai visoje Lietuvoje

 

 

KATALOGAI / KAINYNAI 

STULZ tikslios kontroles oro kondicionieriai EN aprašymas ATIDARYTI