Astra kieto kuro katilai

astra logo

 

ASTRA - tai Lietuvos kieto kuro katilų gamintojas. Gamintojo tinklapis - www.astra.lt

- dujų generaciniai kieto kuro katilai

 

Šiuo metu taikoma nuolaida net iki -30% ir daugiau visiems ASTRA kieto kuro katilams. Papildomos nuolaidos priklauso nuo Jūsų gebėjimo derėtis, pasirinkto gamintojo bei specialių gamintojų akcijų. Tikslių kainų paskaičiavimų teirautis įmonės kontaktais.

 

Prekes pristatome visoje Lietuvoje


KATALOGAI - KAINYNAI:

ASTRA kieto kuro katilai, kainynas katalogas 2017 ATIDARYTI

ASTRA kieto kuro katilai kainynas 2015. ATSIDARYTI

ASTRA kieto kuro katilo instrukcija (LT). ATSIDARYTI

ASTRA kieto kuro katilo katalogas (LT). ATSIDARYTI

 

 

 

  1. Ilgaamžis. Teisingai Astra G dujų generacinį katilą eksploatuojant, kūrenant sausą kurą, netgi 10 metų katilo eksploatacijos terminas nėra riba.

  2. Ilgas kuro įkrovos degimo laikas. Nors kuro įkrovos degimo laikas priklauso nuo daugelio parametrų, kaip antai: įkrovos tūrio, šildymo sistemai atiduodamo šilumos kiekio, o pastarasis- nuo išorės temperatūros, pastato šiluminės varžos, šildomų elementų kiekio, kuro rūšies, jo drėgnumo,- Astra G dujų generacinis katilas reikalaus naujos kuro įkrovos 1,5-2 kartus rečiau, negu panašaus galingumo sekcijinis špižinis, universalusis viršutinio ar apatinio degimo katilas. Vartotojų apklausos duomenys rodo, kad kietą kurą namo šildymo tikslams naudojantys vartotojai, įsigiję dujų generatorinį kietojo kuro katilą nesutinka grįžti prie universaliųjų ar špižinių sekcijinių katilų.

  3. Retai valomas katilas. Pelenus iš Astra G dujų generacinio katilo apatinės kameros pakanka išvalyti 1 kartą per savaitę, o katilo dūmtakį- 1 kartą per mėnesį ar netgi rečiau, jeigu kūrenamas kokybiškas ir sausas kuras. Aišku, jeigu į pakurą dėsite drėgnas malkas, daug žievės ar dervų turinčias atliekas, bet kokio katilo valymas taps jūsų dažnu užsiėmimu. Konstruodami Astra G kietojo kuro katilą, galvojome, kaip palengvinti jo dūmtakio ir apatinės kameros valymą, todėl šiam tikslui jums nereikės specialų įrankių ar techniko pagalbos, tam pakaks prie katilo komplektuojamo metalinio grandiklio.

  4. Aukštas (80%) naudingo veikimo koeficientas. Tuo tikslu sukurta Astra G kietojo kuro dujų generacinio katilo konstrukcija lemia tai, kad kietasis kuras sudeginamas efektyviai, maksimaliai didesnį kiekį šilumos atiduodant per šilumokaitį šildymo sistemai ir kuo mažiau išmetant į atmosferą.

  5. Saugus. Astra G kietojo kuro katilas turi sertifikatą, kad jis atitinka pagrindinio Europos Sąjungoje taikomo kietojo kuro katilų gamybos standarto EN 303-5 reikalavimus. Lietuvos rinkoje siūloma nemažai katilų, kurių gamintojai puikuojasi ir noriai deda į savo internetinius puslapius visokius lengvai įgyjamus šalutinius sertifikatus ir parodų metu gautus apdovanojimus, kuriuos parodų rengėjai sutartinai įteikia už didesnį išperkamą plotą ar lojalumą. Tačiau visa ši sertifikavimo ir pripažinimo „literatūra“ turi mažai bendro su pagrindiniu kietojo kuro katilų gamybos standartu EN 303:1999, 5-aja dalimi.

  6. Gerai išspręstas elektroninis valdymas. Jeigu pasirinkote Astra G kietojo kuro katilą su elektroniniu valdymu, nenusivilsite, nes jis patikimai reaguoja ir valdo degimo procesą. Valdymo modulį mes kiek įmanoma supaprastinome, nedėjome visai nereikalingų funkcijų, kurios neduoda jokios naudos, o tik jį perkrauna. Paprastesnis valdymas- tai ne tik lengvesnis vartotojo ir katilo „bendravimas“, bet ir mažesnė valdymo pulto gedimo tikimybė.

  7. Lengvai keičiama keramika. Ne paslaptis, kad veikiama aukštų temperatūrų, ar vartotojui neatsargiai pasielgus aptarnavimo metu, ilgainiui bet kokio dujų generacinio katilo keraminė dalis gali suskilti. Tai tikrai netaps galvos skausmu jums, jeigu pas jus bus Astros G kietojo kuro katilas. Mes visada laikome sandėlyje keraminius elementus, kuriuos jūs galėsite nebrangiai įsigyti pas mūsų pardavimų atstovą arba tiesiai gamykloje.